LH025IFRCLS/EN
In Stock
Samsung IF025R, LED, 384 x 216 pixels
More Information
Display technology LED
SKU LH025IFRCLS/EN
EAN 8806094224443
Manufacturer Samsung
Availability Y
Product Family IFR
PDF URLs View PDF
Display
Display technologyLED
Display resolution384 x 216 pixels
Pixel pitch2.5 x 2.5 mm
Display brightness1000 cd/m²
Colour temperature (min)500 K
Colour temperature (max)6500 K
Native refresh rate3240 Hz
Viewing angle, horizontal160°
Viewing angle, vertical160°
Display refresh rates supported50 Hz, 60 Hz
Diode type3-in-1 2121
Design
Placement supportedIndoor
International Protection (IP) codeIP20
Power
Power consumption (max)502 W
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50 - 60 Hz
Technical details
Compliance certificatesElectromagnetic Compatibility (EMC)
Operational conditions
Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%