LH015IFHBAS/EN
In Stock
Samsung IF015E, Transparent (mesh) LED, 320 x 360 pixels
More Information
Display technology Transparent (mesh) LED
SKU LH015IFHBAS/EN
EAN 8801643316549
Manufacturer Samsung
Availability Y
PDF URLs View PDF
Display
Display resolution320 x 360 pixels
Pixel pitch1.5 x 1.5 mm
Display brightness600 cd/m²
Colour temperature (max)6500 K
Contrast ratio (typical)5000:1
Native refresh rate3840 Hz
High Dynamic Range (HDR) supportedYes
Viewing angle, horizontal160°
Viewing angle, vertical160°
Design
Placement supportedIndoor
OrientationVertical
International Protection (IP) codeIP20
Power
Power consumption (typical)770 W
AC input voltage100-240 V
AC input frequency50 - 60 Hz
Operational conditions
Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%