LH015IEACLS/EN
In Stock
Samsung IE015A, 640 x 630 pixels
| SKU | LH015IEACLS/EN |
|---|---|
| EAN | 8806094008395 |
| Manufacturer | Samsung |
| Availability | Y |
| Product Family | IEA |
| PDF URLs |
View PDF |
Samsung IE015A. Display resolution: 640 x 630 pixels, Display brightness: 500 cd/m²
| Display | |
|---|---|
| Display resolution | 640 x 630 pixels |
| Pixel pitch | 1.5 x 1.5 mm |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Colour temperature (min) | 500 K |
| Colour temperature (max) | 6500 K |
| Contrast ratio (typical) | 6000:1 |
| Native refresh rate | 3840 Hz |
| Viewing angle, horizontal | 150° |
| Viewing angle, vertical | 150° |
| Display refresh rates supported | 60 Hz |
| Diode type | SMD 3-in-1 1212 |
| Design | |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Power | |
| Power consumption (max) | 367 W |
| AC input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50-60 Hz |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |