We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS 0A001-00049000 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
0A001-00049000
£30.91
£25.76
In Stock
ADAPTER 65W 19V 3PIN 4.5PHI
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 0A001-00049000 |
| EAN | 5704174398820 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | Notebook B Series BU201LA Notebook B Series BU203UA Notebook B Series BU401LA Notebook B Series BU401LG Notebook B Series BU403UA Notebook P Series P2540NV Notebook P Series P2540UA Notebook P Series P2540UV Notebook P Series P452LA Notebook P Series P452LJ Notebook P Series P452SA Notebook P Series P452SJ Notebook P Series P453UA Notebook P Series P453UJ Notebook P Series P552LA Notebook P Series P552LJ Notebook P Series P552SA Notebook P Series P552SJ Notebook P Series P553UA Notebook P Series P553UJ Notebook P Series P751JA Notebook P Series PU301LA Notebook P Series PU401LA Notebook P Series PU403UA Notebook P Series PU403UF Notebook P Series PU551JA Notebook U Series UX560UQ |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Notebook |
| Compatibility | Notebook B Series BU201LA Notebook B Series BU203UA Notebook B Series BU401LA Notebook B Series BU401LG Notebook B Series BU403UA Notebook P Series P2540NV Notebook P Series P2540UA Notebook P Series P2540UV Notebook P Series P452LA Notebook P Series P452LJ Notebook P Series P452SA Notebook P Series P452SJ Notebook P Series P453UA Notebook P Series P453UJ Notebook P Series P552LA Notebook P Series P552LJ Notebook P Series P552SA Notebook P Series P552SJ Notebook P Series P553UA Notebook P Series P553UJ Notebook P Series P751JA Notebook P Series PU301LA Notebook P Series PU401LA Notebook P Series PU403UA Notebook P Series PU403UF Notebook P Series PU551JA Notebook U Series UX560UQ |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
New
ASUS 0A001-00049000 power adapter/inve...
£30.91
£25.76
|
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.61
£18.01
|
Popular
DELL MTMPN power adapter/inverter Indo...
£39.23
£32.69
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
£38.98
£32.48
|
Lenovo 45N0242 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
Hot Product
Lenovo 45N0246 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A001-00049000
|
8-0935
|
MTMPN
|
VJCH5
|
45N0242
|
45N0246
|
| Manufacturer |
ASUS
|
Datalogic
|
DELL
|
DELL
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
Notebook
|
Scanner
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|




