We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Datalogic 8-0935 power adapter/inverter Indoor Black
SKU
8-0935
£21.61
£18.01
In Stock
AC/DC Power Adapter, 12V, Black
| Purpose | Scanner |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 8-0935 |
| EAN | 5711045235689 |
| Manufacturer | Datalogic |
| Availability | Y |
Power supply, 12V DC, AC/DC regulated, order separately: power cord (C13)
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 12 V |
| Performance | |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Scanner |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 150 g |
| Width | 131 mm |
| Depth | 79 mm |
| Height | 46 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Bestseller
Datalogic 8-0935 power adapter/inverte...
£21.61
£18.01
|
DELL 3RG0T power adapter/inverter Indo...
£28.22
£23.52
|
Hot Product
Lenovo 0B46998 power adapter/inverter...
£60.48
£50.40
|
Recommended
Lindy 8m USB 2.0 Active Extension Pro
£32.70
£27.25
|
Popular
Brother PA-CD-600WR power adapter/inve...
£27.43
£22.86
|
New
Lenovo 0B47036 power adapter/inverter...
£53.76
£44.80
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
8-0935
|
3RG0T
|
0B46998
|
42780
|
PACD600WR
|
0B47036
|
| Manufacturer |
Datalogic
|
DELL
|
Lenovo
|
Lindy
|
Brother
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
N/A
|
auto
|
indoor
|
| Purpose |
Scanner
|
Notebook
|
Notebook
|
N/A
|
Label Printer
|
Notebook
|





