Zebra PWR-BGA12V108W0WW mobile device charger Mobile computer Black
SKU
PWR-BGA12V108W0WW
In Stock
Power Supply: 100-240 VAC, 12VDC, 4.16A for TC70/TC75 Series
More Information
SKU PWR-BGA12V108W0WW
EAN 5711783383161
Manufacturer Zebra
Availability Y
LEVEL VI AC/DC PWR SUPPLY BRICK 100-240V 2.8A 2V 9A 108W
Performance
Charger compatibilityMobile computer
CompatibilityTC70/TC75
Design
Product colourBlack
Power
Input voltage100 - 240 V