LH015IFRCLS/EN
In Stock
Samsung IF015R, LED, 640 x 360 pixels
More Information
Display technology LED
SKU LH015IFRCLS/EN
EAN 8806094221190
Manufacturer Samsung
Availability Y
Product Family IFR
PDF URLs View PDF
Display
Display technologyLED
Display resolution640 x 360 pixels
Pixel pitch1.5 x 1.5 mm
Display brightness800 cd/m²
Colour temperature (min)500 K
Colour temperature (max)6500 K
Native refresh rate3840 Hz
Viewing angle, horizontal160°
Viewing angle, vertical160°
Display refresh rates supported50 Hz, 60 Hz
Diode type3-in-1 1010
Design
Placement supportedIndoor
International Protection (IP) codeIP20
Power
Power consumption (max)694 W
AC input voltage100 - 240 V
AC input frequency50 - 60 Hz
Technical details
Compliance certificatesElectromagnetic Compatibility (EMC)
Operational conditions
Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)10 - 80%