We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MUXMS-00397 computer case part
SKU
MUXMS-00397
£24.19
£20.16
In Stock
2.5" SFF SATA/SAS HotSwap Tray for HP BladeSystem D2220sb
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 24 month Warranty
| SKU | MUXMS-00397 |
|---|---|
| EAN | 5712505584255 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Looking for a solution that will slide right into your exciting setup? CoreParts offers a wide range of Storage KITS for your setup, that match the performance of your original setup for consumer or industrial use. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Features | |
|---|---|
| Size (imperial) | 6.35 cm (2.5") |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width | 120 mm |
| Depth | 30 mm |
| Height | 80 mm |
| Weight | 40 g |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 50 g |
| Technical details | |
|---|---|
| Size (imperial) | 6.35 cm (2.5") |
| Product colour | Black |
| Packaging data | |
| Package width | 120 mm |
| Package depth | 30 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package weight | 50 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MUXMS-00397 computer case part
£24.19
£20.16
|
Recommended
CoreParts KIT260 computer case part Ot...
£34.94
£29.12
|
Bestseller
Lenovo 4XF0N03161 computer case part F...
£28.68
£23.90
|
Hot Product
CoreParts KIT252 computer case part Be...
£22.85
£19.04
|
CoreParts MUXMS-00410 computer case part
£24.19
£20.16
|
Popular
CoreParts MUXMS-00403 computer case part
£24.19
£20.16
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MUXMS-00397
|
KIT260
|
4XF0N03161
|
KIT252
|
MUXMS-00410
|
MUXMS-00403
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
CoreParts
|
Lenovo
|
CoreParts
|
CoreParts
|
CoreParts
|
| Type |
N/A
|
other
|
Feet
|
Bezel
|
N/A
|
N/A
|


