We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP3102 fuser
SKU
MSP3102
£108.86
£90.72
In Stock
Fuser Assembly 220V for HP LaserJet Pro M501, LaserJet Enterprise M506, LaserJet Enterprise MFP M527, LaserJet Enterprise M507, Canon iR1643/1643i/1643iF
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MSP3102 |
|---|---|
| EAN | 5706998711441 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
Extend the life of your Printers and Copiers. CoreParts offers a wide range of internal parts for printer and Copier, for all major Printer brands that matches the performance of the originals.
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | HP |
| Print technology | Laser |
| Country of origin | China |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1 kg |
| Width | 395 mm |
| Height | 225 mm |
| Depth | 187 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 1.21 kg |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 399 mm |
| Package depth | 180 mm |
| Package height | 161 mm |
| Technical details | |
| Brand compatibility | HP |
| Package weight | 1.21 kg |
| Weight | 1 kg |
| Print technology | Laser |
| Country of origin | China |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
CoreParts MSP3102 fuser
£108.86
£90.72
|
Hot Product
Brother D0096U001 Fuser kit for HL-L 6...
£138.43
£115.36
|
Bestseller
Brother D00V9U001 Fuser kit 230V, 50K...
£114.12
£95.10
|
New
HP RM2-5425-000CN Fuser kit for HP Las...
£149.18
£124.32
|
Popular
Data Direct Canon IR5030 5045 5051 525...
£88.80
£74.00
|
Data Direct Sharp BP50 BP60 BP70 Fuser...
£90.05
£75.04
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP3102
|
D0096U001
|
D00V9U001
|
RM2-5425-000CN
|
CAN51030
|
SHA51003
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Brother
|
Brother
|
HP
|
DATA DIRECT
|
DATA DIRECT
|




