We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MSP211001 printer roller
SKU
MSP211001
£75.12
£62.60
In Stock
Water Foam Lower Fuser Roller for Color LaserJet Pro M452dn/452dw/452nw, Color LaserJet Pro MFP, M377dw/477fdn/M477fdw/477fnw, MFP M479dw/479fnw/479fdw
| SKU | MSP211001 |
|---|---|
| EAN | 5715063322628 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
MSP211001
| Weight & dimensions | |
|---|---|
| Width | 40 mm |
| Height | 280 mm |
| Weight | 50 g |
| Depth | 40 mm |
| Packaging data | |
|---|---|
| Package weight | 60 g |
| Package width | 50 mm |
| Package depth | 50 mm |
| Package height | 320 mm |
| Technical details | |
| Package weight | 60 g |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MSP211001 printer roller
£75.12
£62.60
|
Bestseller
Zebra P1058930-080 printer roller
£62.27
£51.89
|
Hot Product
Zebra P1058930-081 printer roller
£85.06
£70.88
|
Recommended
Zebra P1083320-032 printer roller Prin...
£63.37
£52.81
|
Popular
Zebra P1083347-012 printer roller Prin...
£62.29
£51.91
|
New
Datamax O'Neil ROL15-2761-04 prin...
£63.96
£53.30
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MSP211001
|
P1058930-080
|
P1058930-081
|
P1083320-032
|
P1083347-012
|
ROL15-2761-04
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Datamax O'Neil
|




