We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
CoreParts MOBX-ACC-011 stylus pen 20 g Black
SKU
MOBX-ACC-011
£36.29
£30.24
In Stock
Active Stylus Pen, Black Colour, with rechargeable cable
- High Quality
- Tested and certified
- Matching Performance
- Reliable with 12 month Warranty
| SKU | MOBX-ACC-011 |
|---|---|
| EAN | 5704174067948 |
| Manufacturer | CoreParts |
| Availability | Y |
CoreParts offers a range of covers, that’s compatible with all major brands for smart devices. All manufactured by high-end, certified and trusted suppliers.
| Technical details | |
|---|---|
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 20 mm |
| Brand compatibility | Universal |
| Buttons quantity | 1 |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Product colour | Black |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 20 g |
| Width | 50 mm |
| Height | 80 mm |
| Depth | 20 mm |
| Weight | 20 g |
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | Universal |
| Buttons quantity | 1 |
| Product colour | Black |
| Device compatibility | Universal |
| Packaging data | |
| Package width | 50 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package depth | 20 mm |
| Package weight | 20 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
CoreParts MOBX-ACC-011 stylus pen 20 g...
£36.29
£30.24
|
New
M3 Mobile SM10-STYL stylus pen Black
£32.57
£27.14
|
Popular
DICOTA D31260 stylus pen 14 g Black
£39.28
£32.73
|
Recommended
Honeywell CN80-STY-5SH stylus pen Black
£52.94
£44.12
|
Hot Product
Logitech Crayon
£41.78
£34.82
|
Bestseller
Zebra SG-STYLUS-TCX-MTL-03 stylus pen...
£28.02
£23.35
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
MOBX-ACC-011
|
SM10-STYL
|
D31260
|
CN80-STY-5SH
|
914-000046
|
SG-STYLUS-TCX-MTL-03
|
| Manufacturer |
CoreParts
|
M3 MOBILE
|
Dicota
|
Honeywell
|
Logitech
|
Zebra
|
| Brand compatibility |
Universal
|
M3 Mobile
|
Any brand
|
Honeywell
|
Apple (brand)
|
Zebra
|
| Device compatibility |
Universal
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
N/A
|
Handheld mobile computer
|





