We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS 04G269001000 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
04G269001000
£33.60
£28.00
In Stock
ADAPTER 65W 19V 3PIN 5.5PHI
| Purpose | PC |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | 04G269001000 |
| EAN | 5704174389415 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | Y |
Asus ADAPTER 65W 19V 3PIN *NO POWER CORD INCLUDED*
| Features | |
|---|---|
| Brand compatibility | ASUS |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Compatibility | Asus Mini PC EeeBox B203 |
| Product colour | Black |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Maximum input voltage | 240 V |
| Power | |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Performance | |
| Brand compatibility | ASUS |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | PC |
| Compatibility | Asus Mini PC EeeBox B203 |
| Design | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
You may also be interested in
| Product |
Recommended
ASUS 04G269001000 power adapter/invert...
£33.60
£28.00
|
Popular
DELL MTMPN power adapter/inverter Indo...
£39.23
£32.69
|
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
£38.98
£32.48
|
New
Lenovo 45N0242 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
Bestseller
Lenovo 45N0246 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
Hot Product
Lenovo 45N0250 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
04G269001000
|
MTMPN
|
VJCH5
|
45N0242
|
45N0246
|
45N0250
|
| Manufacturer |
ASUS
|
DELL
|
DELL
|
Lenovo
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
PC
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|



