We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Armor T63280IO thermal ribbon 450 m Black
SKU
T63280IO
£46.01
£38.34
In Stock
AXR7+, 170mmx450m, Black
| SKU | T63280IO |
|---|---|
| Manufacturer | Armor |
| Availability | Y |
Thermal transfer ribbon, Inkanto, AXR 7+, Resin, Roll-width: 170 mm, Core-width: 170 mm, Core: 25.4 mm, Length: 450 m, Ink side: Outside, Printhead: Flat-Head, Colour: Black
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 17 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 17 cm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
New
Armor T63280IO thermal ribbon 450 m Bl...
£46.01
£38.34
|
Recommended
Zebra 5095 Resin thermal ribbon 74 m B...
£59.99
£49.99
|
Hot Product
Zebra 3200 Wax/Resin thermal ribbon 74...
£46.97
£39.14
|
Popular
Zebra 3200 Premium Wax-Resin thermal r...
£59.33
£49.44
|
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 450 m Bl...
£59.57
£49.64
|
Bestseller
Zebra 3200 Wax/Resin Ribbon
£67.87
£56.56
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
T63280IO
|
800132-202
|
800132-102
|
03200BK04045
|
02300BK04045
|
03200GS11007
|
| Manufacturer |
Armor
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|



