We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Armor T63263IO thermal ribbon 450 m Black
SKU
T63263IO
£30.67
£25.56
In Stock
AXR7+, 110mmx450m, Black
| SKU | T63263IO |
|---|---|
| EAN | 5704174077640 |
| Manufacturer | Armor |
| Availability | Y |
Thermal transfer ribbon, Inkanto, AXR 7+, Resin, Roll-width: 110 mm, Core-width: 110 mm, Core: 25.4 mm, Length: 450 m, Ink side: Outside, Printhead: Flat-Head, Colour: Black
| Technical details | |
|---|---|
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Ribbon length | 450 m |
| Ribbon width | 11 cm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
You may also be interested in
| Product |
Armor T63263IO thermal ribbon 450 m Bl...
£30.67
£25.56
|
Popular
Zebra 3200 Wax/Resin thermal ribbon 74...
£47.11
£39.26
|
Zebra 3200 Wax/Resin thermal ribbon 74...
£48.17
£40.14
|
Recommended
Zebra 2300 Wax thermal ribbon 74 m Black
£34.48
£28.73
|
Hot Product
Zebra 02300GS08407 Thermal-transfer ri...
£29.98
£24.98
|
Bestseller
Zebra 02300GS06407 Thermal-transfer ri...
£25.02
£20.85
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
T63263IO
|
800132-102
|
800132-101
|
800132-002
|
02300GS08407
|
02300GS06407
|
| Manufacturer |
Armor
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|
Zebra
|



