We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
3M PFMDE001 display privacy filters Frameless display privacy filter 86.4 cm (34")
SKU
PFMDE001
£163.97
£136.64
In Stock
3M™ Privacy Filter for Dell™ U3415W Monitor, PFMDE001
| Suitable for | Monitor |
|---|---|
| Maximum screen size | 34 " |
| Type | Frameless display privacy filter |
| SKU | PFMDE001 |
| EAN | 5704174798019 |
| Manufacturer | 3M |
| Availability | Y |
| Technical details | |
|---|---|
| Type | Frameless display privacy filter |
| Display types supported | LCD |
| Display filter features | Anti-glare |
| Maximum screen size | 86.4 cm (34") |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Suitable for | Monitor |
| Design | |
| Type | Frameless display privacy filter |
| Suitable for | Monitor |
| Features | |
| Screen format | Widescreen |
| Display types supported | LCD |
| Display filter features | Anti-glare |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Compatibility | U3415W |
| Protection features | Scratch resistant |
| Brand compatibility | Dell |
| Ergonomics | |
|---|---|
| Maximum screen size | 86.4 cm (34") |
| Compatibility | U3415W |
| Weight & dimensions | |
| Width | 817 mm |
| Height | 346 mm |
| Display | |
| Compatibility | U3415W |
You may also be interested in
| Product |
Hot Product
3M PFMDE001 display privacy filters Fr...
£163.97
£136.64
|
Bestseller
3M PF340W2E display privacy filters Fr...
£123.83
£103.19
|
Popular
3M Privacy Filter for 34in Full Screen...
£159.94
£133.28
|
StarTech.com Privacy Screen For Dell P...
£149.15
£124.29
|
Recommended
StarTech.com 31.5-inch 16:9 Computer M...
£140.83
£117.36
|
StarTech.com Privacy Screen For Dell U...
£179.30
£149.42
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
PFMDE001
|
PF340W2E
|
7100119015
|
34C29-PRIVACY-SCREEN
|
31569-PRIVACY-SCREEN
|
38C29-PRIVACY-SCREEN
|
| Manufacturer |
3M
|
3M
|
3M
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
StarTech.com
|
| Suitable for |
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|
Monitor
|
| Type |
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|
Frameless display privacy filter
|




