We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
ASUS 0A001-00040000 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
0A001-00040000
£30.91
£25.76
In Stock
Power Adapter 65W, 19V, 3-Pin
| Power supply type | Indoor |
|---|---|
| SKU | 0A001-00040000 |
| EAN | 5711045457401 |
| Manufacturer | ASUS |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Input voltage | 19 V |
| Output power | 65 W |
| Power supply type | Indoor |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Input voltage | 19 V |
| Output power | 65 W |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Connector(s) | 3-pin |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044095 |
You may also be interested in
| Product |
ASUS 0A001-00040000 power adapter/inve...
£30.91
£25.76
|
Popular
DELL MTMPN power adapter/inverter Indo...
£38.98
£32.48
|
Recommended
DELL VJCH5 power adapter/inverter Indo...
£38.98
£32.48
|
New
Lenovo 45N0242 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
Hot Product
Lenovo 45N0246 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
Bestseller
Lenovo 45N0250 power adapter/inverter...
£38.11
£31.76
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| SKU |
0A001-00040000
|
MTMPN
|
VJCH5
|
45N0242
|
45N0246
|
45N0250
|
| Manufacturer |
ASUS
|
DELL
|
DELL
|
Lenovo
|
Lenovo
|
Lenovo
|
| Power supply type |
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
indoor
|
| Purpose |
N/A
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|
Notebook
|



